ТВО “Телебачення”

   Волинське державне телебачення – одне з наймолодших у державі. Якщо першу телевізійну трансляцію в Україні було здійснено ще 5 листопада 1951 року, то волиняни першу пробну передачу із заставкою «Волинське телебачення», а це був відеозвіт про роботу сесії обласної ради, побачили 25 листопада 1991 року. Регулярне ж мовлення канал почав 1 січня 1992 року. Тоді о 13 годині 10 хвилин вийшли в ефір «Новини», які тривали майже півгодини. Після цього диктор повідомила, що гонорар за першу передачу працівники телебачення передадуть дітям-сиротам Ківерцівського дитячого будинку сімейного типу. Починали з однієї години мовлення на добу. Головним натхненником і організатором нового колективу був тодішній голова Волинського облтелерадіокомітету Святослав Пирожко. А першим головним редактором Головної редакції телебачення стала Ольга Куліш, нинішній генеральний директор ВОДТРК.

Вони починали Волинське телебачення: тодішній голова облтелерадіокомітету Святослав Пирожко, перший головний редактор Головної редакції телебачення Ольга Куліш і начальник виробничо-технічного відділу телебачення Микола Гловацький (1993)

Разом із ними підвалини Волинського телебачення закладали М.Гловацький, В.Фетисов, О.Іванюк, М.Клейнерман, І.Щур, О.Мельничук, М.Поліванов, А.Остролуцька, В.Клімчук, В.Герасимлюк, Н.Лугова, В.Черняк та інші. Для кожного з них це була зовсім нова ділянка роботи, але, маючи хороший досвід попередніх, близьких до телебачення посад, а, головне, бажання, результат їхньої діяльності не забарився: міцніла матеріально-технічна база, збільшились години мовлення, з’явилися перші нагороди за телефільми «Праведниками не народжуються», «Коли плачуть Боги…», «Я хочу іншої дороги», «Нічого, крім життя», «Ромале з Прилуцького», «Їду на Січ»… Нині «золотим фондом» Волинського телебачення є роботи заслужених журналістів України С.Пирожка, О.Куліш, М.Андрушко, Г.Харів, ветеранів тележурналістики Л.Чернєцової, Г.Старцевої, Н.Долінчук, Т.Куліш.

Нам уже рік!

01.08.1996 року головним редактором ТВО телебачення було призначено М.Андрушко, нині першого заступника генерального директора ВОДТРК. А з червня 2007 року ТВО очолює М.Генсецький. Сам же колектив волинських телевізійників порівняно невеликий, але майже кожен фестиваль чи конкурс радує високими відзнаками за їх роботи. Поруч із прізвищами уже знаних журналістів, таких як С.Орлов, О.Собець, Л.Вегера, так і молодих, зокрема І.Кудрі, О.Євпак, Б.Колядюк, знайомі глядачам і прізвища режисерів С.Хижука, Г.Фрончко, О.Шаблевської, операторів В.Фетисова, В.Климовича, В.Легеньковського, С.Данилюка, інженерів комп’ютерного монтажу А.Шабали, О.Радчука, А.Доманської, І.Радчук та багатьох інших здібних і відповідальних працівників.

Наш телецентр з перспективою реконструкції

Нині телеканал «Нова Волинь» – це 24 години щодобового мовлення, з яких 5 годин – власна продукція інформаційного, суспільно-політичного і просвітницького, культурологічно-мистецького і дитячо-молодіжного та спортивного спрямування; це студійні і позастудійні зйомки програм та прямі трансляції з допомогою пересувної телевізійної станції (ПТС). Із більш як 50 передач державного замовлення, чимало їх здобули популярність у телеглядачів і є довгожителями в ефірі, це: «Новини», «Волинський тиждень», «Актуально», «Точка зору», «Роки і долі», «Від села до села», «Вітражі», «20: до і після», «Дитячий світ», «Спорт для всіх», «Добрий вечір!», масштабні багатогодинні телемарафони «Бог багатий милосердям», «Поспішаймо робити добро» та інші.

Глядацька аудиторія – в межах 90 відсотків території Волинської області, частково – Рівненська і Львівська області, сусідні Польща і Білорусь. Програми телеканалу «Нова Волинь» також транслюються на каналах Всесвітньої служби УТР і «Перший Національний».

Кадровий склад

Генсецький Микола Федорович
Директор ТВО «Волинське телебачення»

 За плечима вже трохи є літ, ще більше – досвіду, але найбільше, напевне, бажання працювати, і, мушу сказати, з роками те бажання росте, як снігова лавина. Не боятися роботи навчили мене світлої пам’яті батьки, а ще – наставники по життю, зрештою, саме життя і професія. У журналістиці – з 1984, у поліській глибинці пройшов школу районки і районного радіомовлення, а потім мав за щастя стати членом Волинської державної телерадіокомпанії. Саме тут торував свій шлях від власкора до директора творчо-виробничого об’єднання, саме тут утверджував і себе і свої творчі й організаторські вміння. Результат роботи оцінили не лише в телерадіокомпанії, а й на всеукраїнських і міжнародних конкурсах та фестивалях. Усвідомлюю, працювати в такому колективі не лише престижно, а й відповідально. Радію кожній неповторній фразі, вдалому кадру, цікавому режисерському ходу, тому, напевне, така планка і до себе і до своїх колег. А ще – вірю людям, навіть незважаючи на те, що маю від того не одну гулю. І насамкінець – не повірите – люблю свою роботу, своїх глядачів, свій колектив і впевнений у хорошому майбутньому Волинського телебачення.

Наталка Войтович
Заступник директора ТВО телебачення

DSC_53214-199x300

Коваленко Оксана Анатоліївна
Головний редактор ТВО «Волинське телебачення»

13102012457Собець Олена  Миколаївна
Завідувачка редакції документалістики і спецпроектів

У журналістиці з 1998 року. Працювала диктором та ведучою телерадіопрограм, редактором художніх програм Волинської держтелерадіокомпанії. Її робота відзначена дипломами обласних журналістських конкурсів «Любіть Україну»  та «Професіонал». Із березня – 2009-го очолювала редакцію інформації Волинського телебачення. 2011 – го –  завідувачка редакції дитячих і молодіжних програм, 2013 –  призначена на посаду завідувачки редакції документалістики і спецпроектів. Олена –  весела, щира, життєлюбива особистість. Каже, що у своїй роботі дотримується важливого принципу: «Стався до людей так, як би ти хотіла,  щоб  і вони ставились до тебе!».

Вегера Людмила Степанівна

Завідувачка редакції програмування, архівування та випуску

Народилася 20 вересня 1958 року в Чернівцях. 1991 закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого (курс професора В.І. Заболотної).  Театрознавець. У Волинській телерадіокомпанії працює від 1994 р. Член Національної спілки журналістів України. Член Національної спілки театральних діячів України.

Орлов Сергій Олександрович
Завідувач редакції публіцистичних, аналітичних і просвітницьких передач

andrijtsukЛариса Андрійчук
Коментатор

Оксана Євпак
Коментатор редакції дитячих, молодіжних і спортивних програм

У колективі Волинської обласної державної телерадіокомпанії із осені 2005-го року. Автор і ведуча молодіжного тижневика «20:до і після». Майже щоразу під час зйомок згадую вислів одного мудреця: «Хочете, знати, що чекає ваш народ у майбутньому, – познайомте мене зі своє молоддю». Люблю героїв своїх передач, працюю у найкращій редакції. Професіоналізму у роботі з дітьми вчилася у своєї старшої колеги Галини Старцевої.

Богдана Колядюк
Коментатор редакції аналітичних, публіцистичних і просвітницьких програм

На телебачення я прийшла ще студенткою. Збулася найзаповітніша мрія мого життя. Творчі пошуки розпочала з редакції інформації. Зараз доводиться досліджувати питання агропромислового комплексу. Була автором та ведучою передачі «Агросвіт». Люблю свою роботу тому, що ніколи не знаєш, куди сьогодні поїдеш і з ким познайомишся, що нового відкриєш для себе!

Михайло Кузьмич
Журналіст

У професії – із 2000 року. Історик за освітою. Своїм девізом обрав слова Піфагора: «Живи з людьми так, щоб твої друзі не стали недругами, а недруги — друзями».

Олег Криштоф
Коментатор редакції аналітичних, публіцистичних і просвітницьких передач

Народився 24. 07. 1985 р.  в селі Стремільче Львівської області. Навчався в Бродівському педучилищі, Луцькому гуманітарному університеті. Одружений. Безпартійний. З 2007 року працює у Волинській обласній державній телерадіокомпанії.

Ірина Кудря
Коментатор редакції аналітичний, публіцистичних і просвітницьких програм

Кажуть, випадковостей у житті не буває. Професія журналіста теж була обрана не спонтанно. 2005 року, після закінчення навчання у Волинському обласному ліцеї-інтернаті, догори привели мене до міста Лева –  у Львівський національний університет імені Івана Франка. Факультет журналістики, кафедра телебачення і радіомовлення стала альма-матер і супутником життя. Творчий характер і темперамент не дають залишатись на місці. Бо рух — це життя, а життя — це щоденні не випадковості. І, дай Бог, щоб вони траплялися частіше.

  

Світлана Дейнеко
Ведуча програм

Оксана Кот
Ведуча програм

Still0311_00000Микита Чибар
Ведучий програм

Валентин  Климович
Телеоператор

Валерій Фетисов
Телеоператор

Віктор  Легеньковський
Телеоператор

Сергій Данилюк
Телеоператор

Василь Марищук
Телеоператор

Омелян Іванюк
Телеоператор

Loading...
" " " " " " " " "